PROFHILO®- omladenie na počkanie

Profhilo pôsobí po aplikácií veľmi prirodzene, iniciuje tvorbu všetkých typov nového kolagénu a elastínu. Je vhodná pre všetky vekové kategórie, ktoré potrebujú podporiť spevnenie pokožky, hydratáciu, predchádzať starnutiu a ochabnutiu pleti. Ide o veľmi efektívnu, neinvazívnu a minimálne bolestivú procedúru, pre celkové zlepšenie kontúr tváre. Ide o veľmi rýchlu a efektívnu formu prevencie starnutia, pomocou ultračistej kyseliny hyalurónovej vo vysokej koncentrácií (najvyššia na trhu). Ošetrenie je možné absolvovať celoročne.

 

Priebeh zákroku

 

Zákrok sa vykonáva ambulantne. Materiál sa aplikuje injekčne do piatich špecifických bioestetických bodov na každej strane tváre a krku, prípadne telovej časti( paže, vnútorné stehná). V každej aplikovanej striekačke sa 2ml stabilizovanej kyseliny hyalurónovej (najvyššia možná koncentrácia), ktorá sa rovnomerne rozšíri v koži, vďaka čomu si výsledky viditeľné hneď po zákroku. Neobsahuje žiadne chemické látky.

 

Ošetrenie zákroku trvá približne 30 minút.

 

Výsledok zákroku

 

Výsledok je viditeľný takmer hneď po aplikácií. Po zákroku môže byť pokožka mierne začervenaná a opuchnutá. Po zotavení môžete očakávať, že vaša pleť bude pôsobiť plnšie, pružnejšie, hydratovane, rozjasnene a zjednotene. Procedúru je najvhodnejšie opakovať 2-3 krát, poprípade ako určí ošetrujúci lekár. Medzi aplikáciami by malo uplynúť ideálne 28 – 30 dní. Dĺžka trvania výsledného efektu, pri opakovanej aplikácií, by mala mať účinok približne 12 mesiacov.

 

Pozákroková starostlivosť

 

  • vylúčiť solárium, saunu
  • silný tréning 2-3-dni
  • zvýšiť príjem tekutín
  • vylúčiť masáž tváre

Kontraindikácie

 

-infekcia/herpes/zápal v ošetrovanej oblasti
-alergia na kyselinu hyalurónovú
-tehotenstvo a dojčenie

TV CLINIC

Cenník

1 ošetrenie tvár

270 €

2 ošetrenia - 540 €

1 ošetrenie body

300 €

2 ošetrenia - 600 €

Naša adresa

Obchodno-administratívne centrum
Kukučínova 184/1
075 01 Trebišov

Napíšte nám

info@tvclinic.sk

Zavolajte nám

0948 331 482

OBJEDNAJTE SA

Rezervácia termínu
    Odpíšte kód z obrázku: captcha

    *Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov

    Tags :