Odstránenie dvojitej brady

Veľmi rýchla a účinná metóda, ktorá účinne odstraňuje prebytočné tukové bunky. Odstránenie druhej brady je časovo nenáročné, bezbolestné, nie je potrebná anestézia.

Ošetrenie pomocou enzýmovej terapie je  vhodné pre oblasti ,z ktorých neviete schudnúť cvičením, prípadne diétou. Ide o zákrok, ktorý je vhodný pre každého, koho trápi podbradok. Zákrok nie je limitovaný vekom.

 

Priebeh zákroku

 

Miesto zákroku je znecitlivené anestetickým krémom. Zákrok sa realizuje ambulantne. Ide o najmodernejšiu neinvazívnu metódu odstraňovania prebytočného tuku z problémových partií. Roztok účinných látok sa aplikuje injekčne do ošetrovanej oblasti tenkou ihlou. Po aplikácií je možný výskyt modrín, mierneho opuchu, svrbenie, citlivosť na dotyk.

 

Ošetrenie zákroku trvá približne 30-40 minút.

 

Výsledok zákroku

 

Vypnutá pokožka, obnovuje tvorbu kolagénu, lifting mäkkých tkanív. Tuk sa rozpúšťa rovnomerne a postupne. Po aplikácií je možný výskyt modrín, mierneho opuchu, svrbenie, citlivosť na dotyk.

Odporúča sa aplikáciu opakovať 2 až 4 krát s odstupom 4až 6 týždňov. Finálny výsledok sa dostaví  cca po 4 týždňoch po opakovaných ošetreniach. Ošetrenie je potrebné opakovať

 

Kontraindikácie

 

  • tehotenstvo/ dojčenie
  • autoimunitné ochorenie
  • poruchy krvnej zrážanlivosti
  • sklon k tvorbe keloidných jaziev
  • akútna herpetická infekcioa
  • užívanie imunosupresív vrátane kortikosteroidov
TV CLINIC

Cenník

Cena procedúry

od 150 €

1 ošetrenie od 150 eur

Naša adresa

Obchodno-administratívne centrum
Kukučínova 184/1
075 01 Trebišov

Napíšte nám

info@tvclinic.sk

Zavolajte nám

0948 331 482

OBJEDNAJTE SA

Rezervácia termínu
    Odpíšte kód z obrázku: captcha

    *Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov