Modelácia kontúr tváre

Krásne tvarované svieže líčka boli odpradávna symbolom mladosti, zdravia, krásy a zvodnosti.

Ak máte od prírody vpadnuté lícne kosti, prípadne sú nevýrazné, alebo vekom vaša pokožka a svaly v ich oblasti strácajú pružnosť, modelácia lícnych kostí je veľmi vhodným riešením. Mladým dámam zvýrazní líčka, prípadne pomôže domodelovať ich vzhľad podľa želaného tvaru. Starším prinavráti stratené kontúry a sviežosť. Efekt zákroku je viditeľný hneď po ošetrení.

 

Priebeh ošetrenia

 

Lekár vám na lícnych kostiach najprv predkreslí miesto, ktoré sa má vyplniť, a to s presným vyznačením korekcií. Následne sa injekčne alebo kanylou aplikuje výplňový materiál – kyselina hyalurónová, ktorá dodáva pokožke objem a obnovuje jej prirodzené kontúry.

 

Pozákroková starostlivosť

 

Miesto ošetrenej oblasti udržujte maximálne čisté a v prvé dni sa ho čo najmenej dotýkajte. Po výkone sa snažte aj o pokojný režim tváre. Teda vyhýbajte sa nadmernej artikulácii, smiechu, mimike, ale napríklad aj spánku na boku. Po dobu minimálne jedného týždňa od výkonu sa tiež vyhýbajte priamemu slnečnému žiareniu. Rovnako minimálne dva týždne nevystavujte ošetrované miesto veľkým teplotným rozdielom. Určite odložte napríklad návštevu sauny, kryokomory, ale aj ošetrenia s využitím tepla, ako sú lasery, rádiofrekvenčné a IPL ošetrenia. Kontrola po aplikácii je o 14 dní.

 

Kontraindikácie

 

  • Akútne ochorenia
  • Vážne autoimunitné ochorenia
  • Aktívny herpes
  • Poruchy zrážanlivosti krvi
  • Tehotné a dojčiace ženy
TV CLINIC

Cenník

Cena procedúry

od 220 €

Modelácia kontúr tváre

Naša adresa

Obchodno-administratívne centrum
Kukučínova 184/1
075 01 Trebišov

Napíšte nám

info@tvclinic.sk

Zavolajte nám

0948 331 482

OBJEDNAJTE SA

Rezervácia termínu
    Odpíšte kód z obrázku: captcha

    *Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov