Plazmaterapia

Omladenie vlastnou plazmou obohatenou rastovými faktormi

 

Plazmalifting  alebo omladenie vlastnou plazmou, je nová a prevratná metóda, ktorá pomáha efektívne regenerovať kožné bunky. Zabezpečuje tak účinné vyhladenie vrások a výrazných znakov starnutia. Okrem omladenia má významné využitie aj v oblasti regenerácie jaziev. Liečivé účinky pozitívne vplývajú na pokožku po rôznych zákrokoch.

 

Tajomstvo mladosti Plazmaliftingu spočíva v našej vlastnej krvnej plazme. Tá obsahuje rastové faktory, krvné doštičky, biele krvinky a kmeňové bunky, ktoré pokožku regenerujú a spúšťajú omladzujúce procesy celkom prirodzenou cestou. Organizmus tak začne sám pracovať v „režime mladého tela.“

 

V našej praxi používame najnovšiu certifikovanú technológiu získavania obohatenej plazmy PRGF, ktorá sa líši od získania obyčajnej plazmy obyčajnými skúmavkami. V plazme  sa zachováva 3 až 4 násobne viac trombocytov. Plazma bohatá na krvné doštičky (platelet-rich plasma) obsahuje vysokú koncentráciu rastových faktorov, ktoré podporujú omladenie kože, ale funguje tiež aj ako urýchľovač prirodzeného procesu hojenia.

 

Výhody vyšetrenia

 

 • Účinne regeneruje kožné bunky
 • Omladzuje unavenú, ochabnutú a starnúcu pleť
 • Vyhladzuje vrásky a výrazné znaky starnutia
 • Spomaľuje starnutie
 • Žiadne umelé látky a materiály
 • Nemá nežiadúce vedľajšie účinky ani riziká
 • Zákrok nie je bolestivý
 • Vhodná procedúra pre tvár, kruhy pod očami, krk a šiju, dekolt i chrbát rúk

 

Pre koho je zákrok určený

 

Zákrok podstupujú klientky v dospelosti, je doporučený pre všetky typy pleti. Plazmu je vhodné aplikovať do oblasti tváre, krku, dekoltu a rúk, pod oči, do oblasti pod a nad obočím, čo vedie k bioliftingu očného okolia. Pokožka získava zdravý a mladistvý vzhľad.

 

Priebeh zákroku

 

Klientovi lekár/sestra odoberie malé množstvo krvi, ktorá sa zmieša s patentovanou gélovou látkou a ihneď, pred jeho zrakom, sa v špeciálnom prístroji za vysokej frekvencie odstredí a oddelí plazma od krvi. Výslednú látku lekár použije pri aplikácii rejuvenizačných techník, napr. mezoterapie alebo ako výplňový materiál – jeho pôvodnému darcovi. Zákrok ako taký je v tomto prípade bezbolestný, pretože na oblasť vpichov je vopred nanesená anestetická masť.

 

Pozákroková starostlivosť

 

Po zákroku sa na oblasť aplikuje sterilná pozákroková maska, ktorá zmierňuje opuch a prípadné malé modrinky. Opuch a modrinky je možné prekryť mejkapom na druhý deň po zákroku. Po zákroku nie je potrebná žiadna špeciálna rekonvalescencia.

 

Dôležité je piť dostatok vody.

 

Výsledný efekt sa dostaví do 2 – 3 týždňov.

 

Efekt pretrváva približne 6 mesiacov.

TV CLINIC

Cenník

Cena procedúry

od 85 €

Plazmaterapia

Naša adresa

Obchodno-administratívne centrum
Kukučínova 184/1
075 01 Trebišov

Napíšte nám

info@tvclinic.sk

Zavolajte nám

0948 331 482

OBJEDNAJTE SA

Rezervácia termínu
  Odpíšte kód z obrázku: captcha

  *Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov