Vlasová mezoterapia

Nadmerná strata vlasov trápi ženy aj mužov. Môže sa vyskytnúť kedykoľvek počas nášho života. Genetika, oxidačný stres, kolísanie hormónov hrá hlavnú úlohu pri náchylnosti k vypadávaniu vlasov. Po konzultácii s dermatológom a po trichologickom vyšetrení vám vieme aj my zabezpečiť kvalitnú starostlivosť. Jedným z účinných spôsobov na vyriešenie tohto problému je invazívna mezoterapia. Metóda, ktorá sa v estetickej medicíne používa pri revitalizácii pokožky tváre, krku, dekoltu a taktiež pri ošetrení vlasov a vlasovej pokožky.

 

Md: complex Hair revit CxHR:

 

Obsahuje vysokú koncentráciu kľúčových aminokyselín, vitamínov a minerálov potrebných na podporu rastu a ochrany vlasov, posilnenie folikulov a minimalizáciu vypadávania a rednutia vlasov. MD: komplexný vlasový revit zvyšuje prísun krvi do vlasových folikulov, posilňuje štruktúru a hustotu vlasov, revitalizuje a vyživuje vlasovú pokožku, zabraňuje seboroickej dermatitíde, zabraňuje šediveniu vlasov a stimuluje zdravý rast vlasov s lepšou textúrou, kvalitou a prirodzenou žiarivosťou.

 

Výhody mezoterapie

 

 • zlepšenie hydratácie a elasticity kože
 • stimulácia a revitalizácia vlasových folikulov
 • podpora rastu vlasov a obmedzenie straty resp. vypadávanie vlasov
 • povzbudenie prekrvenia vlasovej pokožky
 • zlepšenie výživy vlasov
 • celkové zlepšenie vzhľadu vlasov a vlasovej pokožky

 

Priebeh ošetrenia

 

Pred zákrokom si doma umyte vlasy, nie je vhodné používať lak na vlasy. Ošetrenie nevyžaduje lokálnu anestéziu – znecitlivenie. Dĺžka mezoterapie trvá podľa rozsahu ošetrovanej plochy, v priemere 20 minút. Pred vlastnou aplikáciou liečebného roztoku Vám lekár/sestra ošetrované miesto očistí a dezinfikuje. Pomocou ultratenkej ihly mezopištole sa aplikuje do strednej vrstvy pokožky hlavy mezokokteil. Vlasovým cibuľkám sa tak dostáva pravidelná starostlivosť, čo je pre ich pozitívnu stimuláciu kľúčové.

 

Pozákroková starostlivosť

 

Ošetrenie si nevyžaduje rekonvalescenciu, po zákroku je mierna bolestivosť v aplikovaných oblastiach, začervenanie, opuch ustupujúci behom jedného až dvoch dní. Neodporúča sa hneď po aplikácii umývanie vlasov, slnenie, solárium. Počet ošetrení určí lekár.

 

Meaplazma PRP- reštart vlasových korienkov

 

Ak chcete udržiavať vlasové korienky a s tým súvisiacu výživu, rast a hustotu vlasov čo najprirodzenejším spôsobom, doporučujeme Vám plazmaterapiu. Vďaka MeaPlasme, v ktorej sa zachováva 3 až 4 násobne viac trombocytov (krvných doštičiek – platelet-rich plasma) dochádza k zmenám na bunečnej úrovni, dochádza k reštartovaniu vlastných buniek, aktivuje sa výživa vlasového korienku.

 

Priebeh ošetrenia

 

Pred zákrokom si doma umyte vlasy, nie je vhodné používať lak na vlasy. Ošetrenie nevyžaduje lokálnu anestézu – znecitlivenie. Pacientovi sa odoberie 7 ml krvi. Následne sa oddelí plazma z krvi v centrifúge a čistá plazma s trombocytmi (krvnými doštičkami) sa potom aplikuje ultratenkou ihlou pomocou mezopištole do Vašej vlasovej pokožky.

 

Pozákroková starostlivosť

 

Ošetrenie si nevyžaduje rekonvalescenciu, po zákroku je mierna bolestivosť v aplikovaných oblastiach, začervenanie, opuch ustupujúci behom jedného až dvoch dní. Neodporúča sa hneď po aplikácii umývanie vlasov, slnenie, solárium. Počet ošetrení určí lekár.

 

Kontraindikácie k vlasovej mezoterapii

 

 • tehotenstvo a dojčenie
 • akútny zápal kože
 • oslabený imunitný systém
 • vírusové ochorenie
TV CLINIC

Cenník

Cena procedúry

od 70 – 120 €

Vlasová mezoterapia

Naša adresa

Obchodno-administratívne centrum
Kukučínova 184/1
075 01 Trebišov

Napíšte nám

info@tvclinic.sk

Zavolajte nám

0948 331 482

OBJEDNAJTE SA

Rezervácia termínu
  Odpíšte kód z obrázku: captcha

  *Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov